MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

25.790 ден

100%КожА

Нема на залиха

SKU: 30S9G0EL2L/001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 24 × 10 × 15 cm
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Кожа