MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Високи потпетици

8.290 ден

100%Кожа

Исчисти
Kоличина:
SKU: 40F6DOMP1L/112 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Високи потпетици
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Крем
Големина 37, 40.5, 41
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Кожа