MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Високи потпетици

8.290 ден

100%Кожа

Kоличина:
SKU: 40F6DOMP1L/001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Високи потпетици
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Големина 6.5, 7, 8, 9, 9.5, 35, 37, 38, 39, 40, 40.5, 41
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Кожа