MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чизми

12.990 ден 10.392 ден

Нема на залиха

SKU: 40F8LAFEEL-001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чизми
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Кожа