MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Џемпери

12.990 ден

Нема на залиха

SKU: MH06PFFFJU-098 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Џемпери
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Златна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 40%Акрил 30%Најлон