MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Долни тренерки

9.990 ден 7.992 ден

Нема на залиха

SKU: MS1305138G-201 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Долни тренерки
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Кафена
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 65%Памук 35%Полиестер