MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Дуксери

11.590 ден

Нема на залиха

SKU: MH05MVED6E-098 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 85%Најлон 15%Еластин