MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Дуксери

11.490 ден 9.192 ден

Нема на залиха

SKU: MU150BK38G-201 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Кафена
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 65%Памук 35%Полиестер