MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Фармерки

9.990 ден

Нема на залиха

SKU: MB99CGYKA9-434 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 75%Памук 25%Полиестер