MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Фустани

18.490 ден

100%Полиестер

Нема на залиха

SKU: MU08ZT1EUH/001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Полиестер