MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Фустани

16.790 ден 10.074 ден

100%Полиестер

Нема на залиха

SKU: MU08ZVAEMP/100 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Полиестер