MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Дуксери

12.990 ден

70%Ацетат 30%Полиестер

Нема на залиха

SKU: MF01F06FLL-001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 70%Ацетат 30%Полиестер