MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Јакни

19.590 ден

Нема на залиха

SKU: MH02HK6GBZ-048 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Јакни
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Полиестер