MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Јакни

17.990 ден 14.392 ден

Нема на залиха

SKU: MB92HK67T3-456 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Јакни
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 98%Памук 2%Еластин