MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Капути

38.990 ден 23.394 ден

80%Волна 20%Полиестер

Нема на залиха

SKU: MF02J6ZF8P-001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Капути
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 80%Волна 20%Полиестер