MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Останати додатоци

1.690 ден 1.352 ден

UNISEX производ.
Маска за лице за мажи и жени – Michael Kors

Нема на залиха

SKU: MU100092TX-201 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Останати додатоци
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Кафена
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 97%Памук 3%Еластин