MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Паричници

9.990 ден

4 на залиха

Kоличина:
SKU: 34F1GJ6W4B-292 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Кафена
Димензии 18,5 × 2 × 11 cm
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 69%ПВЦ 17%Полиестер 13%Памук