MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Паричници

12.990 ден

Нема на залиха

SKU: 34F1GJ6T3L-001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода