MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Патики

12.390 ден

Висина на ѓон 6.5cm

Нема на залиха

SKU: 43R1GEFS2D-001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа