MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Патики

9.490 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 43R5KTFP1B-200 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Кафена
Големина 35, 35.5, 36, 36.5, 38.5, 39, 40.5, 41
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 61%Пвц 17%Полиестер 14%Памук 8%Полиутеран