MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Ранци

16.990 ден

100%Кожа

Нема на залиха

SKU: 30T0G04B0L/085 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Ранци
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Кожа