MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Ранци

21.990 ден

Нема на залиха

SKU: 30T0G04B1L-001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Ранци
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа