MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Ранци

22.990 ден

Нема на залиха

SKU: 30F1GEZB2L-001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Ранци
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода