MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Сандали

10.990 ден 6.594 ден

100%Кожа

Нема на залиха

SKU: 40T0N0HA4L/001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Кожа