MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Високи потпетици

10.990 ден 8.792 ден

Висина на потпетицата 8.5cm.

Нема на залиха

SKU: 40F1PTMP1L-632 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Високи потпетици
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црвена
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Кожа