MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Апостолки

4.390 ден
2.634 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 40T1KIFA2Q-715 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Апостолки
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Бела
Големина 35
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Пвц