MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Апостолки

3.590 ден 1.795 ден

Нема на залиха

SKU: 40S1JIFA1Q-731 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Апостолки
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%ПВЦ