MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

35.590 ден

Нема на залиха

SKU: 30H1S9HS7O-002 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 40 × 14 × 25 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода