MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

18.990 ден

Нема на залиха

SKU: 30H1SJ4L9V-023 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии 23 × 7 × 16 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 69%Пвц 17%Полиестер 13%Памук 1%Полиутеран