MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

31.990 ден 19.194 ден

Нема на залиха

SKU: 30F1G9HS7B-252 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии 29-38 × 13,5 × 24,5 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 89%Пвц