MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

18.990 ден

Нема на залиха

SKU: 30F1G2HM6L-001 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 22 × 5,5 × 14 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода