MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

22.590 ден

Нема на залиха

SKU: 30F1G2HL2L-001 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 30 × 6 × 20 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода