MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

22.990 ден

Нема на залиха

SKU: 30S1G2BM2B-149 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Крем
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 89.4%Пвц 9.6%Полиестер 1%Полиутеран