MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

16.790 ден

Нема на залиха

SKU: 30T8GV6T4B-200 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Кафена
Димензии 30-38 × 15 × 29 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 89.4%Пвц 9.6%Полиестер 1%Полиутеран