MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

19.790 ден 9.895 ден

Нема на залиха

SKU: 30S2S7HL3L-001 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа