MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

16.790 ден

Нема на залиха

SKU: 32H1GT9C5L-187 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Розева
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа