MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

19.790 ден 16.822 ден

Нема на залиха

SKU: 30S2G6AS2L-182 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Розева
Димензии 29 × 13 × 22 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода