MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

22.990 ден

Нема на залиха

SKU: 32S2GT9C9L-001 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 24,5 × 10 × 16 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода