MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

24.590 ден

Нема на залиха

SKU: 30S0SNMS0L-001 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 25-28 × 12,5 × 20,5 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода