MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

17.990 ден

Нема на залиха

SKU: 32S2G2BC6B-990 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии 21,5 × 6 × 13 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 90%Пвц 9%Полиестер 1%Полиестер