MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

18.990 ден

5 на залиха

Kоличина:
SKU: 30S2G7HL3L-001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 23 × 7 × 15 cm
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода