MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

26.490 ден

6 на залиха

Kоличина:
SKU: 30S2GCDT3L-001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 32-43 × 16 × 29 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода