MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

29.990 ден

Нема на залиха

SKU: 30F1GUSL6L-187 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Крем
Димензии 32 × 13 × 25 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода