MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

18.990 ден

Нема на залиха

SKU: 30S2G7HL3B-252 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии 23 × 7 × 15 cm
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 89%Пвц 10%Полиестер 1%Полиутеран