MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

18.990 ден

Нема на залиха

SKU: 30S2G6AS2L-001 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа.Напомена да не дојде во контакт со влага и вода