MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

14.590 ден

Нема на залиха

SKU: 32H1G06C0I-212 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии 15,5 × 7,5 × 11,5 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 69%Пвц 17%Полиестер 13%Памук 1%Полиутеран