MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

19.590 ден

Нема на залиха

SKU: 30S2S7HL3L-085 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Бела
Димензии 23 × 8,5 × 15,5 cm
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа