MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

19.590 ден 13.713 ден

3 на залиха

Kоличина:
SKU: 30S2G7HL3L-664 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Розева
Димензии 23 × 8,5 × 15,5 cm
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа