MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

22.990 ден 16.093 ден

3 на залиха

Kоличина:
SKU: 30S2GGRL2L-204 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии 25 × 7,5 × 14,5 cm
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа