MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

18.990 ден

Нема на залиха

SKU: 32H1GGRC1I-212 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Кафена
Димензии 20 × 8,5 × 15 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 69%Пвц 17%Полиестер 13%Памук 1%Полиутеран